Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kayıp Liste - Eğlenceli Cuma

    • Komedi

    Kayıp Liste

    Ve bir zaman sonra geriye dönüp baktığında, “Ne kadar da hızlı oldu” deyiverir insan. “Zaman çabuk geçti” ya da bazen “keşke…”Kayıp Liste, “keşke”siz bir hayatın peşine düşmüş romantik bir komedi. Mizahı hayatın ta kendisinden gelen, durumsal, sade.Oyunu izlerken size an be an değerlerinizi hatırlatacak, bittiğinde ise “Çok geç olmadan” dedirtecek.
    Üstelik bir kitap cafede, sadece kısa bir liste eşliğinde…

    Oyuncular:
    Didem:
    Betül Soylu
    Hazar: Güney Elbay
    Eda: Aylin Uğurlu
    Beliz: Damla Birdal
    Soner: Uğur Ercan
    Giray: Tuncay Çağıl
    Mert: Ali Yılmaz
    Meltem: Duygu Naciye Ergün Ertuna

    Yazan: Damla Birdal
    Yöneten: Güney Elbay – Tuncay Çağıl

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü