Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kedi Cenazesi

    İstanbul - Kadıköy B Göztepe Özgürlük Parkı - Tepe Sahne 17 Temmuz 2022 Pazar
    • Tiyatro

    Kedi Cenazesi

    Kedi sezgisi...
    Bir Kedi yanılır mı hiç?
    İnsan yanılır!

    19 yaşındaki kedilerinin cenazesinde bir araya gelen yeni boşanmış bir karı koca hayata baktıkları yerden, şimdi gördüklerini birbirlerine hatırlatmak isterlerse...

    TiyatroTiyatral 'in yeni oyunu Kedi Cenazesi iyilik ve kötülük kavramları üzerinden kişinin değişimden korktuğu için mi, egosuna söz geçiremediği için mi, yoksa canı öyle istediği için mi ya da adını sonsuzluğa kazımak için mi kötülükten beslendiğini ve iyiliğin sınırlarında ne sıklıkla dolaşabildiğini, karşılıksız bir iyilikle ne kadar yol alabileceğini kendine has bir komedi anlayışıyla sorguluyor.Ve tek bir soruda takılıp kalıyor.

    Acaba tüm kötülüklerin anası beklentisiz yapıldığı söylenen iyilikler mi?

    Yazan: Sibel Yıldırım

    Yöneten: Şükrü Türen

    Oyuncular: Şükrü Türen, Can Başak, Doğu Alpan, Sibel Yıldırım 

    Müzik Ve Işık Tasarım: Şükrü Türen

    Dekor Ve Kostüm Tasarım: Dilek Kaplan

    Afiş Tasarım: Fikriye Atik

    Oyun Asistanı: Burçin Nokiç

    Fotoğraf: Cem Başak 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Kadıköy B Göztepe Özgürlük Parkı - Tepe Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü