-

Kedi Cenazesi

İstanbul - Kozzy Gönül Ülkü Gazanfer Özcan Sahnesi 1 ve salon daha 30 Ocak Pazar - 20 Şubat 2022 Pazar
  • Tiyatro

Kedi Cenazesi

Kedi sezgisi. . .
Bir Kedi yanılır mı hiç?
İnsan yanılır!

19 yaşındaki kedilerinin cenazesinde bir araya gelen yeni boşanmış bir karı koca hayata baktıkları yerden _ şimdi gördüklerini _ birbirlerine hatırlatmak isterlerse. . .

TiyatroTiyatral 'in yeni oyunu Kedi Cenazesi iyilik ve kötülük kavramları üzerinden kişinin değişimden korktuğu için mi, egosuna söz geçiremediği için mi, yoksa canı öyle istediği için mi ya da adını sonsuzluğa kazımak için mi kötülükten beslendiğini ve iyiliğin sınırlarında ne sıklıkla dolaşabildiğini, karşılıksız bir iyilikle ne kadar yol alabileceğini kendine has bir komedi anlayışıyla sorguluyor.

Ve tek bir soruda takılıp kalıyor.

Acaba tüm kötülüklerin anası beklentisiz yapıldığı söylenen iyilikler mi?

YAZAN: SİBEL YILDIRIM

YÖNETEN: ŞÜKRÜ TÜREN

OYUNCULAR: CAN BAŞAK, DOĞU ALPAN, OKAN KAYABAŞ, SİBEL YILDIRIM

MÜZİK VE IŞIK TASARIM: ŞÜKRÜ TÜREN

DEKOR VE KOSTÜM TASARIM: DİLEK KAPLAN

AFİŞ TASARIM: FİKRİYE ATİK

OYUN ASİSTANI: BURÇİN NOKİÇ

FOTOĞRAF: CEM BAŞAK 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Anadolu - Kozzy Gönül Ülkü Gazanfer Özcan Sahnesi
İstanbul Anadolu - Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
 
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü