Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kelepçe Kullanma Kılavuzu

    15 Şubat Çarşamba - 28 Şubat 2023 Salı
    70 dakika
    • Tiyatro

    Kelepçe Kullanma Kılavuzu

    Etkinlik Yaş Sınırı:
    9+

    Hüseyin Avni Danyal ve Başak Daşman'ın oynadığı Kelepçe Kullanma Kılavuzu;
    Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bu sorguda oldukça zeki ve entelektüel bir kadın, pek de zeki olmayan inatçı bir polisin karşısında kendinden emin, göz altı süresinin bitmesini beklerken polis sadece teşkilattan ve çalışma hayatından kurtulmak derdinde. Şafağa birkaç saat kaldı. Her gecenin sabahı olur. Ama bazı geceler vardır. Sabahları sonsuza dek öldüren geceler. Güç dengelerinin tahterevallide gidip geldiği, kimsenin göründüğü gibi olmadığı bu sihirli sorguda “Nasıl kaybedilir?” sorusunu gelin birlikte soralım. Sihirli bir dolapta nasıl adam kaybedilir? Ya gençlik nasıl kaybedilir? Ne zaman kaybederiz ahlakımızı? Ne zaman benliğimizi yitiririz? Hem zaten gerçekte kim kimi sorguluyor? İllüzyonist bir kadın bir polis sorgusunda… Işıklar açılır oyun başlar. Sorgulanan aslında sanık değil polistir!

    Yazan : Irmak Bahçeci
    Yöneten: Serkan Üstüner
    Oyuncular: Hüseyin Avni Danyal, Başak Daşman
    Yapımcı: Mutlu İgdi 
    Yapım: Nova Oyun Yapım 
    Uygulayıcı Yapımcı: Elçin Gürler 
    Dekor Tasarım: Cihan Aşar
    Işık Tasarım: Ayşe Sedef Ayter
    Müzik Tasarım: Anıl Balkan 
    Cast: Mutlu İgdi

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Kocaeli - Gebze - Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi
    İstanbul Anadolu - Sahne Dragos

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kelepçe Kullanma Kılavuzu Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluKelepçe Kullanma Kılavuzu İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresSahne Dragos
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    KocaeliKelepçe Kullanma Kılavuzu Kocaeli Biletleri

    AdresGebze - Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü