Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kimin İşi

    90 dakika
    • Komedi

    Kimin İşi

    Süre:
    90 Dk. - Tek Perde
    Yaş Sınırı: +15

    Evlilik zor zanaat. Evlenmeye çalışmak ise bir o kadar zor karar. Jason, evlenmek üzere olan bir adamdır. Ancak bir sorun var. Zaman kazanmak için nikahı sürekli ertelemektedir. Ancak artık daha erteleyecek zaman kalmamıştır. Ve nikah tarihi gelir çatar. Ancak bir sorun vardır. Jason nikahına geç kalmıştır. Son dakika üzerin değiştirmek için tuvalete girer. Tam üzerini değiştirecekken Lucifer gelir. Evlilikle ilgili sorgulamaya başlar. Tam ikna edecekken Micha gelir. Derken Micha´nın telkinleri Jason´ın kafasını karıştırır. İnsanlığın, ilişkilerin, önyargıların empati yapılabilmesinin sorgulandığı  komik  bir oyun...

    Oyuncular : Sevil Uyar Kılıç, Ertunç Alıcı, Bekir Erdem Öz, 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü