Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kırmızı Balık Live Show

    • Çocuk Oyunu

    Kırmızı Balık Live Show

    Yaş Sınırı: 24 ay ve üzeri- 8 yaşa kadar hitap etmektedir.

    Bir nesil onun şarkılarıyla büyüdü. Dünya geneli Youtube'de dinlenme rekorları kırarak 500 milyondan fazla bebek ve çocuk  tarafından  dinlenen,  7'den 70'e herkesin sevgilisi olan, Kırmızı Balık ve Arkadaşları artık sahnelerde...Kırmızı Balık Live Show, interaktif tiyatral heyecanlı bir konuya sahip, çocuk yapımıdır.

    Kırmızı Balık şarkısını dinleyen tüm çocuklar bu tiyatro etkinliğine davetlidir. Görsel şölenlerin ve özel sahne şovlarının yanı sıra çocukların kişisel gelişimine yardımcı ögeler içeren oyunumuz, Psikolog Hamdi Kaval tarafından özenle incelenmiştir.

    Konusu:

    Balıkçı Kralın ülkesinde herkes çok mutludur.Bu mutluluğun sırrı Kralın ve ailesinin halkına mutluluk ve sevgi dağıtmasıdır. Balıkçı Kralın sevimli kızı Lili, en yakın arkadaşı Şeker ile Baloncuk Makinesiyle tüm ülkeye mutluluk saçarlarken, baloncuk makinesi kaybolur. Balıkçı Kral, denizlerin sevimli kahramanı, eski dostu Kırmızı Balıktan yardım ister.Tüm deniz canlılarının bu maceraya katılmasıyla heyecan dolu dakikalar başlar.

    Oyuncular: Balıkçı Kral, Lili, Şeker, Kırmızı Balık, Dedektif Sarı Balık, Deniz Kızı, Ahtapot, Deniz Yıldızı ve Deniz Atı.

    Yazan/Yöneten: Mehmet Afyoncu
    Müzik: Cem İdiz
    Sahne Amiri: Bekir Annıak
    Koreografi: Buse Afyoncu
    Psikolog: Hamdi Kaval
    Pr Ajans: Dijital Vali
    Marka ve Organizasyon Mentörü: Volkan Özyurt

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü