Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kırmızı Başlıklı Kız '

    865 Sok. No: 25/A Konak/Kemeraltı 04 Şubat Cumartesi - 04 Şubat 2023 Cumartesi
    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Kırmızı Başlıklı Kız 

    Yaş Sınırı: 2+

    Karnı aç olan kurt bir çanta çalar fakat çantadan da yemek bulamaz. Bunun üzerine kırmızı başlıklı kız ile karşılaşır ve onun kurabiyelerini çalmak için bir plan yaparak kırmızı başlıklı kız ile arkadaş olmaya çalışır. Durumu fark eden kırmızı başlıklı kız kurda, paylaşmanın ve arkadaşlığın öneminden bahseder. İnteraktif ve öğretici oyunumuza hepinizi bekleriz.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Tiyatro Durağı Kültür ve Sanat Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kırmızı Başlıklı Kız ' Biletleri ve Fiyatları

    İzmirKırmızı Başlıklı Kız ' İzmir Biletleri

    35,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    35,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü