Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kıskançlık Kırıntısı

    Güvenevler, Cinnah Caddesi, Farabi Sk. 39/A, 06690 Çankaya/Ankara 17 Şubat Cuma - 13 Nisan 2023 Perşembe
    • Dram

    Kıskançlık Kırıntısı

    Yaş Sınırı: 13+

    “Gelin Ay’a Çıkalım”
    Ben size gerçekleri mi anlatıyorum, yoksa yalanları mı? İnsanlık salt nefretten yaratılmış olsaydı cennet uğruna ölümler olur muydu? Yıllar önce atılan bir yalandı Ay’ın karanlık yüzü. Hepiniz bu yalana belki de gerçekmiş gibi inandınız! Peki ya gerçekten de böyle karanlık bir yan varsa o zaman orası cehennemin kapısı olabilir mi? Ya ben? Ay’a çıktığımda cehenneme açılan kapıyla mı karşılaşacağım? Ömrümü ne uğruna bir çırpıda harcadım? Sonsuzluk hiçlik mi? Çok soru var kafamda ve hiçbir sorunun cevabı yok aslında…
    Ya yanıldık ya yanıltıldık… Belki de yanıltılmayı istedik… Hangisi doğru bilmiyorum!?

    Yazan-Yöneten: Ümit Dağcı
    Oynayan: Yağmur Dağcı
    Yardımcı Yönetmen: Alp Yılmaz
    Oyuncu Asistanı: Fatma Yılmaz

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Fade Stage and Coffe-

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kıskançlık Kırıntısı Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraKıskançlık Kırıntısı Ankara Biletleri

    AdresFade Stage and Coffe-
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresFade Stage and Coffe-
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresFade Stage and Coffe-
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü