Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kleopatra'ya Ne Oldu?

    08 Aralık 2022 - 27 Ocak 2023
    • Tiyatro

    Kleopatra'ya Ne Oldu?

    Canan Yolcu, Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel bölümünde eğitim almış bir heykeltrastır. Okuldan  mezun olduktan sonra bir süre mesleğini yapsa da hayat onu çeşitli alanlarda çalışmaya itmistir. Bir taraftan hayat mücadelesi verirken diğer taraftan kendini, ailesini ve çevresini sorgulayan Canan, performans Sanatçısı olmaya ve bunu da Kleopatra olarak yapmaya karar verir... Canan Yolcu'nun, Kleopatra olarak ayakta kalma mücadelesi acaba onu nereye götürecek?

    Yazan : Ali Cüneyd Kılcıoğlu

    Yönetmen : Azade Küçük Aycan

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Şişli Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kleopatra'ya Ne Oldu? Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaKleopatra'ya Ne Oldu? İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresŞişli Tiyatrosu
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresŞişli Tiyatrosu
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresŞişli Tiyatrosu
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresŞişli Tiyatrosu
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü