Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kocaman Geveze Kuklalar

    • Çocuk Oyunu

    Kocaman Geveze Kuklalar

    Etkinlikte yaş sınırı bulunmamaktadır.

    İpli (marionette) tipi kuklaların dans gösterileri…Karagöz-Hacivat gölge oyunu gösterisi…İllüzyon gösterisi… Eğlenceli danslar ve sürprizleriyle gösteri biçiminde seyreden oyunda, çocuklar sahnede kuklalarla eğleniyor. Müzikli, danslı, eğlenceli ve Geleneksel Türk Tiyatrosu’nun öğeleriyle zenginleştirilmiş “Kocaman Geveze Kuklalar” oyunu çocuklar ve içindeki çocuğu kaybetmeyen herkes için sahnede…

    Uyarlayan-Yöneten: Erdinç ÖCAL

    Reji Ast.: Ayça KARTAL

    Sahne Amiri: Fırat GÜNDÜZ

    Oyuncular: Erdinç ÖCAL, Fatma Cansu TÜRK, Gülşah KURU, Kübra ATLI, Melek YEŞİLKAYA, Sema ULUÇAY, Şevval TÖREN, Zozan KARDAŞ

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü