Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Koleksiyoncu

    Cinnah Cad, Farabi Sk. 17/A, 06680 Çankaya/Ankara 8 Şubat 2023 Çarşamba
    • Tiyatro

    Koleksiyoncu

    Usta oyuncu Hakan Boyav'ın kaleme aldığı "Koleksiyoncu" oyunu; hayatını az önce kaybetmiş Mimi ile mezar kazıcısı Fufu'nun karşılaşmalarını konu alıyor.
    Bazen dünya meseleleri, bazen varoluşsal sorgulamalar ama çoğu zaman bir kaos çerçevesinde gezinen ikili , yaşam ve ölümün birbirine karıştığı bu trajikomik yolculukta sorularına yanıt arıyor.
     

    Yazan: Hakan Boyav
    Yöneten: Berkan Şal
    Oynayanlar: Nil Özkul, Berkan Şal
    Kostum, Makyaj Tasarımı: Zülal Süer
    Işık Tasarım: Yiğit Ertürk

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Farabi Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Koleksiyoncu Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraKoleksiyoncu Ankara Biletleri

    AdresFarabi Sahnesi
    110,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü