Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Konserve Fabrikası

    • Tiyatro

    Konserve Fabrikası

    Çalıştığı bankadan yüklü para alan adam devriye atan polislerden kaçmak için bir konserve fabrikasının deposuna girer, depo bekçisi eski askerlik anıları ile içeride volta atarken banka çalışanı silahla gelir ve oturmasını hareket etmemesini ister, bu silah zaman zaman el değişir ve oyun ritmi ona göre dalgalanmaya başlar, Heyecan verici ve bir sonraki olayın ne olacağını tahmin etmenin zor olduğu bu fabrika sizlerle buluşuyor.

    Yazar  : Cenk B. KIZILTAŞ
     
    Oynayan : M. Furkan GÖLBAŞI, Süleyman CEYLAN
     
    Yöneten/Reji  : Yasir TANTAŞ
     
    Yardımcı Yönetmen  : Süleyman CEYLAN
     
    Kondüvit : Ahmet Eren ŞANÖZ
     
    Müzik Tasarım : Selim Can ÜZÜM
     
    Dekor Tasarım  : Görkem ERSAYAR

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü