Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Korkuluk ve Leyleğin Hikayesi

    Merdivenköy, Ressam Salih Ermez Cd. No:46, 34732 Kadıköy/İstanbul 26 Şubat 2023 Pazar
    35 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Korkuluk ve Leyleğin Hikayesi

    Yaş Sınırı: 5+
    Oyun Süresi: 35 dakika

    Sahibi tarafından terk edildiğini düşünen bir korkuluk ve göç sürüsüne dahil olamayan bir leyleğin, korkuluk ile beraber mücadele dolu yolculuğu ve bu yolculuk sırasında birbirlerine verdikleri destek ve sonrasında  edinilen en değerli kazanım olan dostluğu ve dost olabilmenin mutluluğunu bize tekrar hatırlatan iyilik dolu bir serüvenin geçtiği kuklalı bir çocuk oyunu.

    Yönetmen: Volkan Demirci
    Oyuncular: Volkan Demirci, Semiha Özgür Demirci

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Korkuluk ve Leyleğin Hikayesi Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluKorkuluk ve Leyleğin Hikayesi İstanbul Anadolu Biletleri

    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü