Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Köşe Kapmaca

    40 dakika
    • Dram
    • Dans Tiyatrosu

    KÖŞE KAPMACA

    Oyun herhangi bir zaman diliminde ve herhangi bir yerde geçmektedir. Dekor olarak hareketli, boyları ve yükseklikleri birbirinden farklı platformlar kullanılmaktadır. Köşe Kapmaca oyunu, evrensel bir oyundur ve bu sahnelenişte hayatımızda ki tüm olgularla paralellik kullanılarak sergilenir. Kapmaya çalıştığımız köşeler aslında hayatımızda ulaşmaya çalıştığımız hedeflerdir. Nedir bu hedefler: İnsanoğlunun yaradılıştan bu güne kadar birbiri ile yarıştıran, savaşlara ve kıtlıklara yol açan hatta dünyanın dengesini bozup tekrar sıfırdan başlamasına sebep olan temel dürtülerdir. Köşe kapmaca sade bir oyunken, bizim sahnelememizle dünyayı sorgulayan bir araç haline gelir. Oyunda kullanılan çeşitli yükseklikte platformlar anlatım şeklimizde bize yardımcı olurlar.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    - Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

    - Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü