Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Heroes Of Cosmic Union

    Kozmik Birliğin Kahramanları

    Duru Ataşehir, Barbaros, Şebboy Sk. No:4, 34746, 34746 Ataşehir/İstanbul 25 Şubat Cumartesi - 26 Mart 2023 Pazar
    • Çocuk Oyunu

    Kozmik Birliğin Kahramanları

    Etkinlik Yaş Sınırı:
    3-12 Yaş arası için uygundur.
    Etkinlik Süresi: 60 Dk.

    Türkiye'de ilk kez uygulanan yeni bir formatla hazırladığımız “Kozmik Birliğin Kahramanları Interaktif Uzay Macerası” oyunumuzda; LED ışıklı “Güç Bileklikleri“ ile her çocuğa farklı renkler ve görevler atanırken; sis, lazer, led poi, ışık, ses ve efektler ile macera daha da heyecanlı ve gerçekçi bir hale geliyor.

    Dünyada satış rekorları kıran oyunların da yapıldığı “Unity 3D” oyun motorunu kullanarak sizlere; bilgilendirici, eğlenceli ve interaktif bir macera hazırladık. Dev ekrandaki bu macera, oyunculardan bağımsız akıp giden bir video görüntüsü değil, katılımcıların hızına ve kararlarına göre hareket eden bir bilgisayar oyunudur. Katılımcılar; kendileri için özel tasarladığımız uzay gemisiyle uzak galaksilere yolculuk yaparken, eğlenceli videolarla verilen görevler eşliğinde, atmosfer katmanları, temel astronomi, güneş sistemi ve gezegenlerini öğrenmenin yanı sıra; çevre bilinci, çöp ayrıştırma, geri dönüşüm, küresel ısınma, yenilenebilir enerji kaynakları, hayvanları sevme ve koruma konularında da bilinçlenecek ler.

    Gezegenler arası seyahat ederken gemimiz, çılgın efektler, danslar ve gösteriler eşliğinde galaksiler arası zıplamalar yapıp çocukları yerlerinden oynatacak. Gösteri sonrası tüm katılımcılarla özel çerçevemiz ve photo wall ile hatıra fotoğrafı çektirilirken kahraman kimlik kartları da hediye olarak dağıtılacak.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Watergarden Performans Merkezi Duru Ataşehir

    -Tüm misafirler bilete tabidir.
    -Kamera ile çekim yapmak yasaktır.
    -Organizasyon firması bilet fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar
    -Organizasyon firması uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinliğe almama hakkına sahiptir.
    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kozmik Birliğin Kahramanları Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluKozmik Birliğin Kahramanları İstanbul Anadolu Biletleri

    98,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    98,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    98,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    98,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    98,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    98,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü