Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Kral Çıplak (Çocuk Oyunu) - Eğlenceli Cuma

    Kral Çıplak (Çocuk Oyunu) - Eğlenceli Cuma

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Kral Çıplak (Çocuk Oyunu)

    Yaş Sınırı: 4+

    Tek Perde

    Masal bu ya, gösterişçi bir kral varmış ülkelerden birinde. Güzel kıyafetler giyip caka satmakmış en büyük isteği. Kral, “ne giysem, ne giysem” diye düşüne düşüne, başka hiçbir şey düşünemez olmuş. Ülkesindeki insanlar mutsuz olmaya başlamışlar ama o farkına bile varamamış bunun. İnsanlar mutsuz oldukça, birbirlerine karşı nazik olmayı da bırakmışlar. Herkes kaba saba davranmaya başlamış ülkede. İyilik yapmak unutulmuş. Durumun farkına varan “İyilik Güçleri Komitesi”, bir plan hazırlamış ve krala harika bir ders vermişler. Hayır şimdi söyleyemeyiz, küçük seyircilerimiz de geldiğinde, bir bir anlatacağız neler neler olduğunu. Hem de şarkılar ve danslarla... Çok eğleneceğiz, çok!

    Yazan: Hans Christian Andersen
    Uyarlayan: Eda Nur Solaklı
    Yöneten: Anıl Alkan
    Oyuncular
    Çağla Güner, Eda Nur Solaklı, Mert Akalın, Meva Nur Akagündüz, Umut Can
    Koçmen, Zeynep Yontan
    Psikolog: Büşra Danışan
    Besteci: Harun Keskin
    Aranje ve Kayıt: Gökay Kaçanoğlu
    Solistler: Eda Nur Solaklı, Murat Sağlam
    Koreografi: Doğan Üstünyavuz
    Afiş ve Görsel Tasarım: Sahir Erdinç
    Işık Tasarım: Haydar Eldeniz
    Aksesuar Tasarım: Lara Divanoğlu
    Makyaj Tasarım: Beril Özkan
    Reji Asistanları: Fırat Gücü, Nisan Yılmaz, Sevgi Çetin
    Teknik İşler: Murat Sağlam, Asmin Doğan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu