Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Kral ve Soytarısı Dünya Turunda

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu
    • Çocuk Tiyatrosu

    Kral ve Soytarısı Dünya Turunda

    Yaş Sınırı: 2-8 yaş aralığı için uygundur.
    Süre: 45 dk.

    Zaparta Krallığında yaşayan tüm halk tatile  çıkmıştır. Komik bir şekilde ülkesinde bir görevliyle yalnız kaldığı için canı sıkılan Kral Zargana ne yapmalıyı düşünürken; Soytarısı onu eğlendirmek için geri döner ve birlikte Dünyayı gezmeye karar verirler. Ülkeler birbirlerinden çok farklıdır. Kimi gülmekten iş yapamaz kimi de tembellikten. Hepsine pratik çözümler bulan Kral ve Soytarısı mutluluk içinde gezilerini tamamlarlar.

    Oyuncular: Duygu Çifçi Toka (Yedek), Oğulcan Topsakal, Sevgi Yıldız, Zehra Keskin, Serkan Caymaz
    Yazan ve Yöneten: Kenan Halis Kızıldağ

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu