-

Kralın Yeni Giysisi

Bursa - Kafa Sahne 1 ve salon daha 26 Ocak Çarşamba - 05 Mart 2022 Cumartesi
60 dakika
  • Çocuk Oyunu

Kralın Yeni Giysisi

Yaş Sınırı: 4+

Dünyaca ünlü masal yazarı, Hans Christian Andersen'den unutulmaz bir oyun... 
Ülkenin birinde halkının huzurunu ve mutluluğunu çoğaltmakla görevli olan Kral, görevini unutup tüm parasını sadece kıyafetlerinin güzelliğine ve süsüne harcayınca olanlar olur...
Kendine yeni giysiler dikecek terziye tam 1000 altın ödül verecektir. Bunu duyan en ünlü terziler saraya gelir ve kral için yeni dikecekleri giysiyi anlatırlar. Ancak kral, aralarında fikri en ilginç olan terzileri seçer.
Çünkü bu kıyafeti dikecek terziler, yapacakları giysiyi yalnızca akıllı insanların görebileceğini iddia eder. 
Böylece kimlerin akıllı kimlerin akılsız olduğu ortaya çıkacaktır.
Ve işte o anda işler karışır.
Acaba bu giysiyi herkes görüyor mudur?
Ya da görmeyenler akıllı değil midir?
Bunu cevabı tabii ki bizi izleyen çocuklarımızda... 
 

Yazan: Hans Christian Andersen 

Tasarlayan/Yöneten: Eray Soykan 

Müzik: Ali Likoğlu

Kostüm Tasarım: Aslıhan Pekün 

Oyuncular:

Kral: Ufuk Durmaz 

Danışman: Emre Yaşa  

Soytarı: Rengim Beliz Kocatürk

Terzi: Kevser Olga

Terzi: Furkan Yıldırım

 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Bursa - Kafa Sahne
Bursa - BAOB (Bursa Akademik Odalar Birliği)

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü