Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Küçük Karabalık Çocuk Oyunu

    Sürsürü, 23040 Elâzığ Merkez/Elazığ 18 Şubat 2023 Cumartesi
    60 dakika
    • Çocuk Tiyatrosu

    Küçük Karabalık Çocuk Oyunu

    Yaş: 8 yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur.

    Küçük Kara Balık, Samed Behrengi'nin aynı adlı eserinden uyarlanan ve Özkan Özgür'ün oynadığı tek kişilik çocuk oyunudur. Yirmi sekiz farklı karakterin canlandırıldığı bir saatlik müzikli ve danslı anlatıdır. Sorgulama, cesaret, nezaket, dayanışma, sorumluluk ve özveri gibi temel değerlerin tiyatro sanatı aracılığıyla verilmesini amaçlamaktadır. 

    Oynayan: Özkan Özgür

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Elazığ - Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi -Küçük Salon


    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
     
     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Küçük Karabalık Çocuk Oyunu Biletleri ve Fiyatları

    Elazığ Küçük Karabalık Çocuk Oyunu Elazığ Biletleri

    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü