Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Küçük Köpek Balığı

    • Çocuk Tiyatrosu

    Küçük Köpek Balığı

    Deniz maceralarının en eğlencelisi “Küçük Köpek Balığı” Hikayesi. Sahneye taşıdğımız bu hikayedeBaba Köpek Balığı, oğlunun hemen büyümesi ve artık gerçek bir köpek balığı gibi davranmasını ister.Ama Küçük Balık arkadaşlarıyla oyunlar oynamak,dans etmek,eğlenmek istiyordur. Yol macerasıyla,oyunda ki farklı deniz canlılarıyla muhteşem bir tiyatro gösterisi sizleri bekliyor. Son olarakher çocuk Ailesi için özel,olduğu yaşta güzeldir. Çocuğun yetişkinler gibi davranmasını istemek, yaşıtlarıyla iletişim kopukluğuna sebep olur. Bırakalım çocuklar çocuk gibi yaşasın.

    OYUNCULAR :
    MAZLUM TANHAN
    PELİN KAYIBOĞLU
    RAMAZAN TEKİN
    NİHAL AKKUŞ
    OGÜN YILMAZ

    OYUNLAŞTIRAN VE YÖNETEN: MAZLUM TANHAN
    REJİ ASİSTANI: PELİN KAYIBOĞLU
    MÜZİK: UĞURCAN KEÇELİOĞLU
    DEKOR TASARIM: NURİYE BOZKURT
    DEKOR UYGULAMA:İZMİR ÇOCUK TİYATROSU
    KOSTÜM:ZEYNEP YILMAZ
    IŞIK TEKNİSYENİ: SEDAT ALŞAHİN

    •Oyun süresi ortalama 40 dakika sürmektedir.
    •Oyunun başlamasının ardından salona seyirci alınmayacaktır.
    •24 ay ve üzeri tüm seyirciler bilete tabidir.
    •Kucakta seyirci alınmamaktadır. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü