Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Küçük Prens (Çocuk Oyunu)

    50 dakika
    • Çocuk Tiyatrosu

    Küçük Prens

    Küçük Prens çocuklarla buluşuyor. Dünya çocuk klasiklerinin önemli bir parçası olan Küçük Prens, en keyifli ve en eğlenceli haliyle sizlerle.Gişe rekorları kıran bu oyunu kaçırmayın! Kostümleriyle, dekorlarıyla, oyuncularıyla muhteşem bir oyun sizleri bekliyor. Tüm ailenizle bu muhteşem oyunu izleyebilir ve eğlenebilirsiniz.

    Herşeyiyle tiyatro gibi tiyatro izlemek ister misin? Hun Çocuk Tiyatro'su, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na kayıtlı Ankara tiyatrosudur. Tüm oyunlarımız pedogog onaylıdır.
    Haydi çocuklar tiyatroya!

    Yaş Sınırı : +3

    Yazan : Merve Topkara
    Yöneten : Edip Tüfekçi
    Dekor : KidsCorp Akademi
    Kostüm : Merve Topkara
    Yapımcı : Hun Çocuk Tiyatrosu
    Afiş Tasarım : Peraworks
    Oyuncular ;
    Yasin Topkara
    Merve Topkara
    Nahide Aynı
    Duygu İhtiyar
    Metehan Topkara
    Ses ve Işık : Ufuk Ülkü
    Organizasyon : Gürsel Cengiz
    Lojistik : Uğur Süntür, Gülizar Süntür

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü