Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Küçük Prens

    10 Aralık 2022 Cumartesi Duru Ataşehir, Barbaros, Şebboy Sk. No:4, 34746, 34746 Ataşehir/İstanbul 10 Aralık 2022 Cumartesi
    • Çocuk Oyunu

    Küçük Prens

    Tiyatro Bozok tarafından 6 sezondur kapalı gişe oynayan ve 476.oyununu bitiren "Küçük Prens" Avrupa ve Türkiye turnelerine kaldığı yerden devam ediyor. Kendi küçük gezegeninde tek bir gülü ile yaşayan Küçük Prens, diğer gezegenlere seyahat etmeye karar verir. Sahra çölünde karşılaştığı Pilot'a kendi gezegeninden bahseden Küçük Prens'in aradığı cevap evcilleştirdiği tilki de gizliydi.

    "Gerçeğin mayası göze görünmez, insan ancak yüreğinin gözüyle baktığı zaman gerçeği görebilir."

    Yazan: Antoine De Saint Exupery
    Yöneten: Filiz Bozok
    Koreografi: Gökhan Soykök
    Işık - Efekt: Şahin Akbaba
    Yapımcı: Metin Bozok
    Organizasyon: İlhami Akcan
    Oynayanlar
    Gökhan Soykök
    Oben Onur
    Berika Cansu
    Hüseyin Emre Durmaz

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Watergarden Performans Merkezi Duru Ataşehir

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Küçük Prens Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluKüçük Prens İstanbul Anadolu Biletleri

    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü