Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Küçük Prens: Kamishibai

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Küçük Prens: Kamishibai

    Yaş Sınırı: 3+
    Oyun Süresi: 45 Dakika

    Bir şeyin gerçeğini, anlamını öğrenmek ve anlamak için yüzeyin altına, derinine bakmak gerekir. Küçük Prens Kamishibai isimli tiyatro oyununda, gezegenler arası yolculuk yapan küçük bir çocuğun gözünden büyüklerin tuhaflıklarını her yaştan izleyicisine gösteriyor. İnsanların zenginlik, güç ve teknoloji ile fazla meşgul oldukları için hayatta önemli olan şeyleri (güzellik, sevgi ve dostlukları) kaçırırlar. Her bölümünde farklı bir anlam taşıyan Küçük prens oyunu, çocuk dünyasına, o dünyanın kendine özgülüğüne, saflığına, temizliğine de bir övgüde bulunurken aynı zamanda yetişkinleri çocukluklarına götürüyor.

     

    YAZAN: ANTOİNE DE SAİNT-EXUPÉRY

    OYUNLAŞTIRAN & YÖNETEN: EZGİ ERGÜN
    SANAT YÖNETMENİ: ONUR DOĞAN
    YAPIMCI: BARBAROS ERGÜN

    KAMİSHİBAİ: SERHAT BEHRAMOĞLU

    FATİH ÖZACUN'UN SESİYLE

    MÜZİK: HALE YILANCIOĞLU

    ARANJE: HALİL CEM GÜDEK

    DEKOR: VEDAT ONURYÜZ

    KOSTÜM: İNCİ KANGAL ÖZGÜR

    AFİŞ TASARIM: AHMED SHAWKY

    DANS KOREOGRAFİ: ÖZGÜR YEŞİLYURT
     

    OYUNCULAR

    ONUR DOĞAN
    İLAYDA BUSE UYAR
    METİN KAYA

    ALİ SAMET YURT

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü