Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Küfeci

    16 Şubat Perşembe - 22 Şubat 2023 Çarşamba
    60 dakika
    • Tiyatro

    Küfeci

    Süre: 60 dk.

    Yaş Sınırı: 13+

    Bir hamalın öyküsü bu. Gün geçtikçe taşıdıklarının altında ezilen, yok sayılan, görmezden gelinen bir hamalın öyküsü. Toplum tarafından yavaş yavaş değil de bir çırpıda hiçe sayılan, ötekileştirilen Küfeci Şahap’ın öyküsü…Gökyüzündeki milyarlarca yıldızdan birinin öyküsü bu; akıp giden bir yıldızın öyküsü…

     

    Yazan / Oynayan : Hasan Özyürek

    Yöneten : Fahrettin Esen

    Dramaturg : Asu Akyüz

    Afiş Tasarım : Simay Bostanoğlu

    Işık Tasarım : Musa Öney

    Tiyatro Adı : Trak Tiyatro

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Farabi Sahnesi
    Antalya - Panda Sahne

    ***22 Şubat seansı Panda Sahne firmasına aittir. Panda Sahne etkinliklerinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Küfeci Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraKüfeci Ankara Biletleri

    AdresFarabi Sahnesi
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    AntalyaKüfeci Antalya Biletleri

    AdresPanda Sahne
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü