Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Külkedisi 2023

    30 Ocak Pazartesi - 04 Şubat 2023 Cumartesi
    • Çocuk Oyunu

    Külkedisi 2023

    Süre : İki Perde

    Önce anne ardından da babasını kaybeden külkedisi sindirella. Üvey anne ve kızkardeşlerinin olmadık aşağılamalarına karşın ,küçük odasında hayalleriyle kurduğu sınırsız ve renkli dünyasında yaşayıp gitmekte yıllar geçtikçe serpilip büyümektedir .. Büyüdükçe öyle gülleleşir ki üvey kardeşleri külkedisi adını taktıkları bu kızın küller içinde bir prensese dönüştüğünü gördükçe kıskançlıkları artmaktadır. 

    Bu arada Sindirella odasında bulunan fare(geveze) kuşların dilini çözmüş onlarla  konuşup dertleşir.

    Ve onun her başı sıkıştığında hemen yanında beliriveren iyilik perisi vardır (aslında bu iyilik perisi gerçekte olmasada Sindirella'nın anne özlemi ile ruhunda yarattığı koruyucu meleğidir.. Kendi ruhundaki güzelliğin yansımasıdır aslında ) işte o iyilik perisi ona; "düşler güzeldir uyuyan kalplerde filizlenen ümittir./acılarımıza dostça eğilen bir işarettir/günün birinde gerçekleşir/ çünkü her fırtınadan sonra gökkuşağı belirir..

    Yazan - Yöneten : Sebahattin Mutluer

    Müzik : Bülent Bayrak

    Dekor : Ferit Özen

    Koreografi : Senem Oluz

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Moi Sahne
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
    İstanbul Avrupa - Akatlar Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Külkedisi 2023 Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluKülkedisi 2023 İstanbul Anadolu Biletleri

    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AvrupaKülkedisi 2023 İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresMoi Sahne
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresMoi Sahne
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresAkatlar Kültür Merkezi
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü