Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Külkedisi Müzikali

    18 Şubat Cumartesi - 19 Şubat 2023 Pazar
    • Çocuk Oyunu

    Külkedisi Müzikali

    Yaş Sınırı: 4+

    UK Event & Entertainment'in 10.yılı özel yapımı olarak klasikleşmiş bir eser olan Külkedisi masalı, çağdaş metin uyarlaması ve rejisiyle, Türkiye'nin en büyük çocuk müzikali olarak yeni sezonda tiyatroseverle buluşuyor. 

    Görsel efektleriyle, müzikleri ve dansıyla şov dünyasına yeni bir bakış açısı getirecek, yediden yetmişe herkese hitap edecek olan bu aile müzikalini yani Cinderella’ nın hikayesini izlemeye hazır mısınız?

    Zorlu yaşam koşulları altında sıkışıp kalmış olan Cinderella, bir yandan üvey annesi ve üvey kardeşleriyle mücadele ederken diğer yandan ise yaşamın onun için ne anlama geldiğini düşünmektedir. Mutluluk ve gerçek sevgi hayatın neresindedir? Bir perinin sihirli dokunuşuyla kendini büyülü bir balonun içinde bulan Cinderella küllerinden yeniden doğacak ve tüm sorularına cevap bulacaktır.

    Yönetmenliğini Ercüment Yılmaz’ın, müzik direktörlüğünü Afife Tiyatro Ödüllü Oktay Köseoğlu’nun ve koreografisini Nur Doğan’ın üstlendiği Külkedisi Müzikali yeni sezonda da dev prodüksiyonuyla sahnede!

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Bursa Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi
    Eskişehir - Eskişehir Vehbi Koç Kongre Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Külkedisi Müzikali Biletleri ve Fiyatları

    BursaKülkedisi Müzikali Bursa Biletleri

    109,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    109,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    EskişehirKülkedisi Müzikali Eskişehir Biletleri

    109,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü