Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kûn

    05 Şubat Pazar - 28 Şubat 2023 Salı
    • Dram

    Kûn

    Hepimiz bizi delirtecek küçük şeylerin arasında geziniyoruz. Evde, okulda, sokakta, işte ve duygusal ilişkilerimizde maruz kaldığımız haksızlıklara ve üzerimize yapıştırılan yaftalara rağmen masumiyetimizi ve akıl sağlığımızı koruyarak yaşamaya çalışıyoruz. Peki ya bir gün bunu başaramazsak? Bizi boğan ve hayatımızı zorlaştıran, bir araya gelerek dev bir canavara dönüşen binlerce küçük “şey”i bir anda öldürmeye kalksak.

    Üstelik modern toplum bize bunu yapabilmemiz için “delilik” gibi korunaklı bir zırh vermişken hem de…

    Kün, maruz kaldığımız tüm haksızlıklara ve bize kendimiz olabilmemiz için küçük de olsa bir alan açmayan dünyaya karşı açılmış isyan bayrağı.

    Benliğimizi elimizden alan her şeyi kurban ettiğimiz ve ne katilin ne de maktulün önemi olmayan bu cinayet hikâyesine siz de davetlisiniz. Kün bizi bazen işlemek istediğimiz cinayetlerin dünyasına doğru yolculuğa çıkartıyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Tatbikat Sahne
    Ankara - Nazım Hikmet Kültür Merkezi/Yıldız Kenter Salonu
    Ankara - Cermodern Tiyatro Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kûn Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraKûn Ankara Biletleri

    AdresTatbikat Sahne
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresCermodern Tiyatro Salonu
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü