Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Kurbağa Prens

    Kurbağa Prens

    Altay Çeşme Mah.Kışlalı Cad. No:18 Maltepe - İstanbul 23 Aralık 2023 Cumartesi
    • Çocuk Oyunu

    Kurbağa Prens

    Müzikal - 2 Perde

    Güzel prenses, Kral babası ve soytariyla birlikte muhteşem saraylarında çok mutlu bir yaşam sürmektedir. Ama hem soytarıya kötü davranmakta hem de kendisini çok beğenmektedir. Bir de, sarayın bahçesinde karşılaştığı kurbağaya yalan söyler ve onu sarayın bahçesinden kovar. Oyunun sonunda, geçersiz büyücünün elinden, yalan söyleyip bahçeden kovduğu kurbağanın sayesinde kurtulur. Oyunumuzdaki şarkılara ayrı ayrı koreografi uygulanmıştır.

    Uyarlayan -Yöneten: M. Tevfik Tunga

    Dekor: Metin Kurt

    Kostüm: Kulis

    Müzik: Kazım Koyuncu

    Koreografi: Damla Özen

    Yönetmen Yardımcısı: Metin Kurt

    Ses – Işık: Rena Tüfekçi – Habip Yıldırım

    Oyuncular

    Kurbağa Prens: Metin Kurt

    Prenses: Eylem Özge Esen

    Kral: Cihan Bektaş

    Soytarı: Özlem Vardar Cebesoy

    Büyücü: Özgül Soydaş

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kurbağa Prens Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluKurbağa Prens İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresYaşar Kemal Kültür Merkezi (Maltepe)
    Organizasyon İstanbul Çocuk Sanat
    200,00 TL 'den başlayan fiyatlarla