Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kurbağa Prens Masalı

    04 Aralık Pazar - 04 Aralık 2022 Pazar
    30 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Kurbağa Prens Masalı 

    Yaş Sınırı: 3+

    Süre : 30 Dk.

    F Prodüksiyon seyircileri, Kurbağa Prens Masalı ile buluşuyor. Dünya çocuk klasiklerinden Kurbağa Prens Masalı'nı üç kişilik oyuncu kadrosu ve bir kukla performansı ile F Prodüksiyon sahneye taşıyor. Müzik ve dansın iç içe geçtiği bu eğlenceli oyunda seyircimiz hem aktör hem kukla performansı izleyerek 30 dakika boyunca eğlenerek masala tanıklık edecek. 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Yaşar Kemal Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kurbağa Prens Masalı Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluKurbağa Prens Masalı İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresYaşar Kemal Kültür Merkezi
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresYaşar Kemal Kültür Merkezi
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü