Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kürkçü Dükkanı

    Konak mahallesi Mithatpaşa Caddesi E-1 Blok No:9 Konak / İzmir SSK Blokları (eski Çınar Sineması, 35250 Konak/İzmir) 03 Şubat Cuma - 25 Şubat 2023 Cumartesi
    • Komedi

    Kürkçü Dükkanı

    Yaş Sınırı: 13+

    Süre: 2 saat 15 Dk.

    "İzmir'in en ünlü kürkçü dükkânın sahibi Ayhan karısının yokluğundan faydalanarak evli olan sevgilisi Jale ile bir kaçamak yapmak ister.  Ayhan, Jale'ye bir kürk hediye etme niyetiyle Jale'nin kocasına en pahalı kürklerden birini çok ucuz fiyata satmaya çalışır. Fakat aniden karısının gelmesiyle işler karışır. Ayhan'ın ortağı Tankut istemeden kendini bu karmaşık olayın içinde bulur. Üstelik Jale'nin kocası bu kürkü sekreteri Alev için satın almaya çalışınca da işler büsbütün karmaşık hale gelir.

    Temponun hiç düşmediği bu oyundaki kaçma kovalamaca başınızı döndürecek."

    Yönetmen: Çağlar İşgören
    Yazan: Ray Cooney - John Chapman

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kürkçü Dükkanı Biletleri ve Fiyatları

    İzmirKürkçü Dükkanı İzmir Biletleri

    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü