Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kurtuluşun Kadınları.

    Selahaddin Eyyubi, Fuar Sk. No:18, 42130 Selçuklu/Konya (Kelebekler vadisinin yakınında) 12 Şubat Pazar - 12 Şubat 2023 Pazar
    • Dram
    • Biyografi

    Kurtuluşun Kadınları

    Milli mücadelenin ve Cumhuriyetin 100. yılına İthafen '' Kurtuluşun Kadınları '' Konya seyircisi ile buluşuyor.
    Biz; Kuvayi Milliye Kadınları…
    Bir kelebek ömrüne ölümsüzlüğü sığdırdık.”

    Bizler Anadolu kadınlarıyız… Biz kurtuluşun kadınlarıyız… Biz Anadolu’nun mihenk taşıyız…
    Biz Anadolu’nun kelebek kanatlı kadınlarıyız! Biz kelebek kadar narin olmayı da biliriz, çelik kadar sert olmayı da… Doğduk, yaşadık ve öldük… Sonra o narin kanatlarımızla bu dünyadan göçüp gittik…
    Biz… Nezahat Onbaşı… Gördesli Makbule… Şerife Bacı… Hafız Selman İzbelli… Kara Fatma… Halide Edip Adıvar… Halime Çavuş… Tayyar Rahmiye… Çete Ayşe Efe

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Konya - Anadolu Gelişim Okulları Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kurtuluşun Kadınları. Biletleri ve Fiyatları

    KonyaKurtuluşun Kadınları. Konya Biletleri

    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü