Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Leman Kültür Taksim Açık Mikrofon Gecesi

    Leman Kültür Taksim Açık Mikrofon Gecesi

    120 dakika
    • Stand up

    Leman Kültür Taksim Açık Mikrofon Gecesi

    Yaş Sınırı:
    18+

    Süre: 2 saat

    Abdo Çolak’ın sunduğu ve yönettiği Salı gecesinin vazgeçilmezi Leman Açık Mikrofon’da isteyen herkes 5 dakikalığına sahneye çıkabiliyor. Komedinin yeni yıldızlarını aradığımız bu etkinliğe sizi de bekliyoruz.

    Leman Kültür, 30 yıl önce Beyoğlu’nda kuruldu ve bugün 14 ilde 18 şubesiyle dev bir franchise zinciri haline geldi. Yılda 7 milyonun üzerinde misafir ağırlayan Leman Kültür, sadece bir restoran zinciri değil, Leman Sahne ve Leman Otel konseptleriyle de hizmet vermektedir. Bu konseptler, tüm Türkiye'de, Ankara’dan Bodrum’a, Ordu’dan Sakarya’ya, İstanbul’dan Kayseri’ye kadar her şehirde bulunmaktadır. Leman Kültür mekanları, tüm gün boyunca ziyaretçilerine mutluluk ve keyif dolu anlar yaşatmak için tasarlanmıştır. Sloganımız açık: "Gülüyoruz, o halde varız."

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu