Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Lysistrata - Ankara Tiyatro Festivali

    Lysistrata - Ankara Tiyatro Festivali

    90 dakika
    • Komedi

    Lysistrata - Ankara Tiyatro Festivali

    Grup Adı: Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları

    Oyunun Türü: Komedi 

    Perde: Tek Perde- 90 Dakika

    18:00 seansı Çankaya Belediyesi katkılarıyla ÜCRETSİZ

    Lysistrata, Atina ve Sparta arasında yıllardır süren savaşı sonlandırmak için kadınları cinsel greve ikna etmeye çalışır. Kadınlar, erkekler savaşa son vermedikçe onlarla sevişmeyeceklerine dair yemin ederler ve Atina’da ülkenin hazinesinin olduğu Akropolis’i işgal ederler. Erkekler kadınların direnişini kırmaya çalışsa da başarılı olmazlar. Sonunda Atina ve Sparta arasında bir barış antlaşması imzalanır.

    Yazar- Yönetmen: Aristophanes / Reji: Ayça Zeynep Aslan, Büşra Karpuz, Cansel Kademli, Günkut Güven, Maral Çankaya, Tolgahan Ener, Türkü Su Sakarya, Zeynep Nur Demirağ, Zeynep Meriç / Uyarlayan: BÜO

    Oyuncular: Abdullah Ayvat, Ayça Zeynep Aslan, Cansel Kademli, Denizefe Ersan, Derin Altuniğne, Emre Benguşat, Günkut Güven, Hüseyin Cem Uz, Hüseyin Kanadlı, Melis Şahin, Merve Sena Deligöz, Oğuzhan Okumuş, Pınar Bektaş, Seril Aksoy, Sibel Dağaşan, Sümeyye İsmail, Tolgahan Ener, Tuğrul Karaçar, Türkü Su Sakarya, Zeynep Nur Demirağ, Zeynep Meriç

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu