Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Martıya Uçmayı Öğreten Kedi.

    Güvenevler, Cinnah Caddesi, Farabi Sk. 39/A, 06690 Çankaya/Ankara 11 Şubat 2023 Cumartesi
    50 dakika

    Martıya Uçmayı Öğreten Kedi

    Etkinlik Yaş Sınırı:
    7 yaş ve üzeri seyirciler için uygundur. 
    Etkinlik Süresi: 50 dakika (tek perde)

    Hamburg'da hayatından memnun ev kedisi Zorba, petrole bulanmış bir şekilde balkonuna düşen martı Kengah’a üç söz verir. Bu sözlerin en sonuncusu ve en zoru Kengah’ın yavrusu olan Şanslı’ya uçmayı öğretmektir. Bir liman kedisi olan Zorba, Şanslı’ya uçmayı öğretmek için limanda yaşayan diğer kedilerden yardım ister. Diğer liman kedileri de Zorba’ya yardım ederek,hatta kendileri için çok önemli olan bir yasağı çiğneyerek Şanslı'ya uçmayı öğrenme macerasında destek olurlar.

    Yazar: Luis Sepúlveda
    Yönetmen: Semih Ali Aksoy 
    Oyuncular: Kaan Uğur, Muhammet Türk, Yunus Arif Kesmez, Zeynep Yenen 
    Işık Kumanda & Fotoğraf: Gamze Karaca 
    Afiş Tasarım: Sezgin Çiftçi

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Fade Stage and Coffe-

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Martıya Uçmayı Öğreten Kedi. Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraMartıya Uçmayı Öğreten Kedi. Ankara Biletleri

    AdresFade Stage and Coffe-
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü