Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Maşa ile Koca Ayı Cesur Kaşif

    50 dakika
    • Çocuk Tiyatrosu

    Maşa ile Koca Ayı Cesur Kaşif

    Yaş Sınırı: 2+

    Maşa bulunduğu kasabanın ötesinde neler olduğunu çok merak etmektedir. En büyük hayali cesur bir kaşif olup yeni yerler keşfetmektir. En iyi arkadaşı Koca Ayı korumacı olduğundan kasabanın dışına çıkmaktan korkmaktadır. Gelen izleyicilerinde katılımıyla birlikte eğlenceli bir kaşiflik macerasının kapısını aralarlar. Eğitici Eğlenceli Müzikli Danslı Çocuk Tiyatrosudur.

    Oyun Başlama Saatinden Sonra Salona İzleyici Alınmamaktadır.

    -ÖNEMLİ UYARI-

    Salona velisiz çocuk alınamamaktadır. Çocuk sayısı ve yaşı ne olursa olsun en az 1 veli salonda olmalıdır.

    Yazan ve Yöneten
    Umut Şeddadi

    Oyuncular 
    Sevi Gençkaya
    Mehmet Hepbildikler 

    Ses ve Işık 
    Selin Solaker

    Makyaj 
    İrem Tuna 

    Yardımcı Yönetmen
    Anıl Şeddadi
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu