-

Maşa ile Koca Ayı Muhteşem Sahne Şovu

Kırşehir - Kırşehir Neşet Ertaş KM Yenice, 40200 Kırşehir Merkez/Kırşehir 7 ve salon daha 11 Şubat Cuma - 16 Nisan 2022 Cumartesi
  • Tiyatro

Maşa ile Koca Ayı Muhteşem Sahne Şovu

'Maşa İle Koca Ayı'' ilk defa sergilenecek olan muhteşem lisanslı sahne şovu ile Türkiye Turnesinde.

Heyecan dolu içeriği, Eğlenceli gösteri kadrosu ve interaktif diyaloglarıyla, dans müzik ve eğlenceyi bir araya getiren gösteri. Türkiye genelinde sevenleriyle buluşuyor. Bugüne kadar milyonlarca hayranı ile buluşan Dünyaca ünlü Maşa ile Koca Ayı’nın muhteşem sahne şovunu sende kaçırma!

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Kırşehir - Kırşehir Neşet Ertaş KM
İstanbul Avrupa - Mall Of İstanbul Moi Sahne
Bursa - Bursa Tayyare Kültür Merkezi
Balıkesir - Balıkesir Avlu Kültür Merkezi Fatih Salonu
Konya - Konya Devlet Tiyatrosu Sahnesi
İstanbul Avrupa - Cevahir Sahne (Mecidiyeköy)
Yalova - Yalova Raif Dinçkök Kültür Merkezi
Eskişehir - Tepebaşı Belediyesi Eskişehir Zübeyde Hanım KM

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
 
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü