Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Masum (Konuk Oyun)

    70 dakika
    • Komedi
    • Polisiye

    Masum (Konuk Oyun)

    Yaş Sınırı: 13+

    Masum aslında içimizden biri.Toplum baskısıyla dışlanmış sistemin içinde kaybolmuş,ötekileştirilmiş biri.Hayatı boyunca bir kere bile şansı yaver gitmemiş bir adamın hikayesi. Bir yetiştirme yurdunda gözlerini açan,küçük bir çocuğun hikayesi.Hayatı boyunca kendini her alanda ispatlamaya çalışan ve gücünü yine kendinden alan sıradan bir adamın hikayesi.Bazı insanların hikayesi çocuk yaşta yaşadıkları ile başlar.Erol yetiştirme yurdundan aile verildikten sonra üvey babası tarafından tacize uğrayan ne yazık ki çocuklarımızdan sadece bir tanesi.Ve bu yaşadığı akıl almaz olay onda büyük travma yarattır.Çok sürmeden bu olay onun psikolojisinde derin değişimler yaratarak üvey babasını öldürmesiyle son bulur.Birilerine göre bu onun ilk cinayetidir.Ama ne yazık ki o sadece kendini savunmak için öldürmeye başlamıştır.Yani kısacası sistem onu ‘’Suçlu’’ olmaya kendi elleriyle itmiştir.Bir çok cinayetten sonra akıl hastanesine yatan Erol .Ora da yaşanan bir doğa felaketi ‘’Deprem’ sonucu zemin katta kendi gibi deli olan bir adamla sıkışıp kalır.Bu süre zarfında  ikili bir birlerini tanımaya çalışırken,aslında Erol ile ilgili büyük bir sır perdesi aralanacaktır.Bu dram aslında şu anda bile yaşamakta olan bir çok  insanın derin hikayesidir.Ayrıca hiç kimse ‘Suçlu’ olmayı istemez.Ne yazık ki  sistem tarafından‘Suçlu’ olmaya itilir..

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü