Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Mavi Kuş

    55 dakika
    • Tiyatro

    Mavi Kuş

    İnsanlık tarihinin belki de en büyük uğraş alanı ‘kadın’…
    Kendisine biçilen roller her dönem yeniden şekillenmiş. Ama her defasında ‘tanımlanmış’. Egemen gücün/erkin ihtiyaçlarına göre yeniden, yeniden…
    Yoğun hesaplar içinde boğulan banka memuru Serap kendini savunmak isterken ona şiddet uygulayan kocasının ölümüne sebep olmuştur. Sorumluluk bilinci yüksek ve mutlu bir yaşam süren Hemşire Tülay ise Serap’ı çalıştığı hastanenin psikiyatristine götürmekle görevlendirilmiştir. Bekleme odasındayken Psikiyatrist Akın’ın odasında olmadığını fark ederler. Kadına prototip dayatan modern dünya tüm gerçekliğini ikisinin üzerinde hissettirecektir. Serap’ın kendi dünyasıyla hesaplaşmaları başlar. Bu hesaplaşma içine hapsolduğu mağaradan çıkmasını sağlayacak mıdır? Yüzyıllardır kadınlık halleri kodlanan ‘kadın’ bu mağaradan çıkabilecek midir?

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü