Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    Maviş ve Dostları

    Maviş ve Dostları

    Fener, Bülent Ecevit Blv. No:2, 07190 Muratpaşa/Antalya 18 Haziran 2023 Pazar
    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Maviş ve Dostları

    Herkese merhaba, tum ailenizi, iki arkadasin en sevdikleri pelus oyuncagin yardimiyla maceralarini anlatan harika, eglenceli bir gosteriye davet ediyoruz. Sihir gosterileri, sarkilar ve danslarla...

    Всем привет!
    21-го и 27-го мая приглашаем вас всей семьёй на замечательное веселое представление о приключениях двух друзей, которым помогает их любимая плюшевая игрушка. Будут фокусы, песни и танцы 
    Отличное настроение - гарантировано

    Etkinlik Dili Rusçadır.
     

    Süre: 40 dk.
    Yaş Sınırı: 4-12 Yaş aralığı için uygundur. 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Panda Sahne

    *Panda Sahne etkinliklerinde bilet iptali yapılamamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Maviş ve Dostları Biletleri ve Fiyatları

    AntalyaMaviş ve Dostları Antalya Biletleri

    AdresPanda Sahne
    Organizasyon Panda Sahne
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla