Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Müfit Can Saçıntı - İtiraz Ediyorum

    Ordu - Ordu Kültür Sanat Merkezi 12 Haziran 2022 Pazar
    • Tiyatro

    Müfit Can Saçıntı - İtiraz Ediyorum

    Mandıra Filozofu filmleriyle tanınan usta sanatçı Müfit Can Saçıntı, yeni oyunu "İtiraz Ediyorum" sizlerle...

    Mandıra Filozofu filmleriyle tanınan, Müfit Can Saçıntı, İtiraz Ediyorum isimli,  canlı müzikli tek kişilik güldürüsünde, güldürürken düşündürmekle kalmıyor,  eğlendirirken de düşündürüyor.

    Filmlerindeki eğlenceli kapitalist sistem eleştirisini gösterisinde de sürdüren  Müfit Can Saçıntı, gösterinin isminden de anlaşılacağı gibi çeşitli konularda  itirazlarını eğlenceli bir şekilde dile getiriyor. Evlilikten, eğitim sistemine, çalışma  hayatından reklamlara kadar, pek çok konuda düşündürürken güldürmeyi  başarıyor.

    Oyunun canlı müziklerini ise, dünyada ender bulunan kontr tenor bir sese sahip Ateş Arya yapıyor… Oyunda Kantodan “Rap”e kadar pek çok eğlenceli şarkı yer alıyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ordu - Ordu Kültür Sanat Merkezi

    *İstanbul Temaşa Tiyatroları etkinliklerinde iade yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü