Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Medea'ya Göre Ahlak

    ÇANKAYA SAHNE-Remzi Oğuz Arık Mah. Paris Cad. 49/B/A Çankaya/ANKARA (Şili Meydanı) 4 Mart 2023 Cumartesi
    60 dakika
    • Tiyatro

    Medea'ya Göre Ahlak

    Yaş Sınırı: 15+
    Süre: 1 Saat

    "Koroyu öldürerek başlayacağım işe. Öyküyü anlatmaya devam etmesinler. Tarihin akışını durdurmak, dramadan dışarı çıkmak istiyorum. Zamanın akışına, dünyanın kaderine hükmetmek."
    İsveç tiyatrosunun yükselen yıldızı İran asıllı yazar Athena Farrokhzad’ın yazdığı “Medea’ya Göre Ahlak”, Medea miti üzerinden ‘kadın’ ve ‘ahlak’ konularını tartışmaya açıyor. Yazar oyununu şöyle anlatıyor: "Bir kadın, bir anne ve bir mülteci olarak, bu bakışla "Medea"yı anlamaya çalıştım." İnsanlığın en eski tartışmalarından "Ahlak" kavramının bir karakter olarak seyirci karşısına çıkaran oyun, izleyenleri cevap aramaya değil daha çok soru sormaya davet ediyor.

    Yazan: Athena Farrokhzad
    Yöneten: Yeşim Özsoy
    Çeviren: Ali Arda
    Oyuncular: Şenay Gürler, Özgün Çoban
    Dramaturji: Ferdi Çetin
    Koreografi: Tuğçe Ulugün Tuna
    Işık Tasarımı: Ayşe Sedef Ayter
    Dekor ve Kostüm Tasarımı: Melis Hafızoğlu
    Müzik Tasarım: Gökçe Uygun
    Afiş Tasarımı: Burçak Beşlioğlu
    Video Teaser: Özgürcan Uzunyaşa
    Reji Asistanı: Ezginur Köycü
    Uygulayıcı Yapımcı: Nezih Cihan Aksoy
    Teknik Koordinasyon: Umut Rışvanlı

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Çankaya Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Medea'ya Göre Ahlak Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraMedea'ya Göre Ahlak Ankara Biletleri

    AdresÇankaya Sahne
    85,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü