Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Melez

    Güvenevler, Cinnah Caddesi, Farabi Sk. 39/A, 06690 Çankaya/Ankara 09 Şubat Perşembe - 05 Mart 2023 Pazar
    • Dram

    Melez

    Yaş Sınırı: 18+

    Kendi kimliğini bilmeyen insanların yönettiği bir dünyada yaşıyoruz. #bengerçektenyaşadım diyemeyen kişiler, aldıkları nefesin karşılığını veren insanları dışlayan bir sistem kurmayı ve eksiklerini gerçekler gibi göstererek yaşamayı istiyor. Melez gibi insanlarsa hayatta kalmaya çalışırken bazen kendi güzelliğini unutarak sistemin direttiklerini kabullenmeye başlıyor ve yok oluyorlar. Ben farklıyım ve bu bir hastalık değil, üstünlüktür. Hareketsiz olmaya mahkûm edilen ben, sözlerimle karşınızdayım. 


    Yazan - Oynayan: Ümit Dağcı
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Fade Stage and Coffe-

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Melez Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraMelez Ankara Biletleri

    AdresFade Stage and Coffe-
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresFade Stage and Coffe-
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü