Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Metin Uca - Bunu mu Demek İstedim?

    • Komedi

    Metin Uca Bunu mu Demek İstedim?

    Yaş Sınırı: 13+

    Çatalın üçüncü dişi nasıl bulundu? Fermuar bulunmadan önce giysilerde ne kullanılıyordu? Tarih bize anlatılan büyük adamların tarihi mi yoksa küçük detaylar her şeyi değiştirir mi?

    Hitit usulü kaburga dolmasından, Arapların alkolü yaraları iyileştirmek için keşfine, kestane yerken dünya değiştiren Papalardan, tiyatro oyunlarına konuk olmuş Fehim Paşa’nın hiç inanamayacağınız, ağzınızı iki karış açık bırakacak arkadaşına kadar hiçbir yerde duymadığınız küçük tarihi öyküler; Tarihi Komedi “Bunu mu Demek İstedim?”de.

    Metin Uca sizi tarihte hiç bilmediğiniz, hiç duymadığınız çok eğlenceli bir yolculuğa çıkarıyor. İlk kez Roma tuvalet tanrısıyla tanışacak, kaybettiğimiz savaşların nasıl içecek adlarına döndüğüne şaşıracaksınız. Kadın-erkek ilişkileri, yeme-içme kültürü ve tuvalet üstüne aklınızı karıştıracak sorulara gülerek yanıtlar bulacaksınız. Prof. Dr. Özlem Kumrular’ın yazdığı bu gösteriyi, Metin Uca oyunlaştırdı ve sahneye taşıdı. Görüntüler eşliğindeki bu eğlenceli tarih yolculuğunu çok seveceksiniz.

     

    ***13.02.2023 tarihli etkinlik BAM Yapım'a aittir. BAM Yapım etkinliklerinde iptal-iade yapılamamaktadır.

    **13  Yaş ve üzeri bilete tabidir. 13 yaş altı katılımcılar salona alınmaz, satın alınan biletlerde iptal iade ve değişiklik yapılmaz, profesyonel kayıt cihazları salona alınmaz.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü