Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Mevsimler Dans Tiyatrosu

    Adnan Menderes Bulvarı. Deniz Evleri Mahallesi. (Yeşilyurt AVM Yanı) ATAKUM / Samsun 24 Şubat Cuma - 29 Nisan 2023 Cumartesi
    60 dakika
    • Dans Tiyatrosu

    Mevsimler Dans Tiyatrosu

    Yaş Sınırı: 7+

    Sonbaharı hüznüyle, Kışı karanlığıyla, İlkbaharı yeniden doğuşuyla ve Yazı kafa karışıklığı ile anlatan Mevsimler, farklı zaman dilimlerinde insanların psikolojik farklılıklarını ortaya koyan duygu ve düşüncelerini içselleştiren çağdaş dans projesidir. 

    Yazan-Yöneten-Koreografi: Semih Tiryaki
    Dekor ve Işık Tasarımı: Ersoy Çelikpazu
    Kostüm Tasarımı: Semra Özal
    Oyuncular:
    Semih Tiryaki
    Bedirhan Çağlar
    Zeynep Ekiz
    Şeymanur Yıldız
    Gözde Dinç
    Beyhan Bayram
    Pınar Avcı
    Buse Özçelik
    Ecem Dikmetaş
    Seda Kallen
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Samsun - Samsun Bld Atakum Sanat Merkezi(Küçük Salon)

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Mevsimler Dans Tiyatrosu Biletleri ve Fiyatları

    SamsunMevsimler Dans Tiyatrosu Samsun Biletleri

    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü