Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Mime Kids

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Mime Kids

    Süre: 40 DK

    Yaş sınırı yoktur 

    Pantomim, sözsüz tiyatro oyunudur. İzleyenler oyuncuların performansına ve hikayenin detaylarına hayal güçlerini aktive ederek odaklanırlar. Evrensel nitelikteki oyunumuzda, oyuncak bebeğiyle oynayan küçük bir kızın komik trajedisi, sokak çalgısı bir çocuğun hikayesi ve köpek bir bakıcısının zor anları izleyenlerin karşısında olacak. 

    Yazan- Yöneten: Zeynep Yavuz 

    Işık -Ses Tasarım: Bülent Gülbahar 

    Dekor Tasarım: Taşra Kabare 

    Kostüm: Birsen Uygun 

    Afiş Tasarım: Baver Gür  

    Oynayalar: Zeynep Yavuz - Önder Gündüz 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü