-

Minik Patiler - Çocuk Oyunu

İstanbul - Halis Kurtça Kültür Çocuk Merkezi 12 Şubat Cumartesi - 12 Şubat 2022 Cumartesi
  • Çocuk Oyunu

Minik Patiler - Çocuk Oyunu

Tamparapum sokağı, eskiden insanların şarkılar söyleyip dans ettiği ve bütün canlıların keyifle yaşadığı bir yerdir. Simdi ise insanların terk ettiği bu sokakta ŞipŞip, CiciBici ve Pataküte adında üç sevimli kedi yaşamaktadır.

Bir sabah ŞipŞip şehrin gürültüsüne uyandığında karşısında insanları görür.(Seyirciyi). Onun gördüğünü CiciBici de görür fakat bir gariplik vardır, Pataküte insanları bir türlü göremez çünkü insanlara olan güvenini kaybetmiştir. ŞipŞip'in, CiciBici, Bilge Karga ve insanların da yardımıyla Pataküte'nin güvenini tekrar kazandırma serüvenini izleriz...

Oyun çevre kirliliğini, birlikte yaşadığımız canlılara olan duyarlılığı ve yardımlaşmanın önemini vurgulayan müzikli danslı bir çocuk oyunudur.

Oyunumuz 3-10 yaş arası seyirci kitlesine hitap etmekte olup, pedagojik onaylıdır.

Yazan: Batuhan Kırık
Yöneten: Kader Karadeniz
Yönetmen Yardımcısı: Melih Pamukçu
Oynayanlar: Ceyda Esra Altun, Sevi Cemre Cingirt, Oğulcan Yılmaz
Dekor: Kader Karadeniz
Afiş Tasarım:Yağmur Karasöğüt
Ses-Işık Kumanda: Melih Pamukçu
Oyun Fotoğrafları: Zehra Nur Saykal

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Anadolu - Halis Kurtça Kültür Çocuk Merkezi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü