Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Minik Kuş

    Büklüm caddesi No:8/11 Kavaklıdere / Ankara 19 Şubat 2023 Pazar
    35 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Minik Kuş

    Yaş Sınırı: 0-3 yaş arası için uygundur.

    Oyun Süresi: 35 dakika

    BEBEK TİYATROSU serisinde, Ali Nihat YAVŞAN tarafından sahneye taşınan masallarla, tiyatro ortamında drama, anlatı, kukla, müzik ve oyunculuk birleştirilerek minik izleyicilere ulaşmak, tiyatroyu küçüklerle buluşturmak hedefleniyor.

    Minik Kuş'un başından geçenleri anlatır öykümüz.

    Yeni yıl yaklaşır. Minik Kuş çok heyecanlıdır. Noel Baba gelmiş, hediyeler getirmiş, onları bir ağacın altına koymuştur.

    Ama acaba hediyeler hangi ağacın altındadır?
    Onu da oyunumuzda göreceğiz.

    Kukla Tasarımı Güneş ÇAKMAKOĞLU’na, Çevre Tasarımı Figen ÇAKMAKOĞLU’na ait.

    Önemli: Çocukların ortama alışması ve yerleşmesi açısından, oyunlarımıza en az yirmi dakika önce gelinmesini öneriyoruz.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Pembe Kurbağa Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Minik Kuş Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraMinik Kuş Ankara Biletleri

    AdresPembe Kurbağa Sahnesi
    55,00 TL'den başlayan fiyatlarla