Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    Minnie ve Arkadaşları Doğum Günü Partisi

    Minnie ve Arkadaşları Doğum Günü Partisi

    • Çocuk Tiyatrosu

    Minnie ve Arkadaşları Doğum Günü Partisi

    Yaş Sınırı: 4+

    Minnie bir gün ormanda yürüyüş yaparken Dev ile karşılaşır. Dev perişan haldedir. Onu alıp eve getirirken, evde minnie 'yi bekleyen güzel bir sürpriz vardır. Çünkü Karga ve Daisy minnie için doğum günü hazırlıkları yapmaktadır. Ama Minnie' nin bilmediği birşey vardır. Karga Dev'e kızgındır. Aslında ortada bir yanlış anlaşılma vardır ve bu yanlış anlaşılmayı çözmek dostları barıştırmak Minnie'ye düşmektedir..

    MESAJIMIZ: Dostluk, Arkadaşlık, Güven ve Sevgi

    Yazan ve Yöneten : Şelale Coşkuntuna

    Oynayanlar : Şelale Coşkuntuna, Mehmet Kaya, Ümit Çetintaş, İsmail Kaya, Elif Su İzci

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu