Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Müfettiş.

    Remzi Oğuz Arık, 06540 Çankaya/Ankara 19 Şubat 2023 Pazar
    150 dakika
    • Komedi

    Müfettiş.

    Yaş Sınırı: 8+

    Süre: 150 Dk.


    Bürokrasinin tarih boyunca değişmeyen yozlaşmasını, Gogol'un dili ve anlatımıyla sahneye taşıyoruz. Kahkahanın eksik olmadığı, gülerken sizi epey bir düşündüren, yaşantınızdan kesitleri ve kişileri sıkça göreceğiniz müzikli ve danslı bir Rus klasiği olan Müfettiş oyunu izleyicisiyle buluşuyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - DT Ankara Akün Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Müfettiş. Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraMüfettiş. Ankara Biletleri

    AdresDT Ankara Akün Sahnesi
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla