Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Muzir&Muzip Doğaçlama Tiyatro Geceleri

    90 dakika
    • Doğaçlama Tiyatro

    Muzir&Muzip Doğaçlama Tiyatro Geceleri

    Yaş Sınırı: 16+

    İnsan mutlu olmak için dünyaya gelir ama sonra dünyayla işbirliği yaparak mutsuz olmak için de elinden geleni yapar. Eğer sende mutlu olmak için bir şeyler yapmak istiyorsan seni günün stresinden uzaklaştıracak kahkahalara boğacak mevkiini makamını cinsini ciddiyetini bir kenara bırakıp sadece ve sadece insan halinle yüzleşeceğin MUZIR&MUZİP Doğaçlama Performans Gösterisine bekliyoruz.                                

    Yüzünden gülümseme eksik olmasın.

    MODERATÖR
    Gökhan Sekmen

    OYUNCULAR
    Dilay Çetinoğlu
    Ebru Demirel
    Genco Bilim
    Hasan Fehmi Yıldırım
    İsmail İlhan
    Mehmet Tekin
    Mesut Kılıç
    Selin Nur Kulbey

    SES&MÜZİK
    Sadri Dağgeçer

    TANITIM SORUMLUSU
    Aslı Beri Yıldırım

    DESTEK EKİP
    Banu Yürekli
    Sevda Köseoğlu
    Metehan Arabacı
    Efe Ceylan
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü