Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Nasrettin Hoca Eşeğini Arıyor

    İnönü, Kongre ve Kültür Merkezi, İnönü Cd. No:197, 44070 Yeşilyurt/Malatya 4 Şubat 2023 Cumartesi
    • Tiyatro

    Nasrettin Hoca Eşeğini Arıyor

    *Yaş sınırı bulunmamaktadır.

    Nasrettin Hoca eşeğini aramak için ormana gider. Ormanda onu çeşitli maceralar beklemektedir. Gelin bu maceralar yakından tanık olalım! Bakalım Nasrettin Hoca'nın başına beler gelecek?
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Malatya - Malatya İl Kongre KM Kemal Sunal Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Nasrettin Hoca Eşeğini Arıyor Biletleri ve Fiyatları

    MalatyaNasrettin Hoca Eşeğini Arıyor Malatya Biletleri

    30,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü